Warta


Grupa Ubezpieczeniowo – Finansowa Warta oferuje ubezpieczenia majątkowe, osobowe, komunikacyjne, polisy na życie, ubezpieczenia emerytalne i programy inwestycyjne. Warta powstała w roku 1920 i mieści się w czołówce firm ubezpieczeniowych w Polsce. Dysponuje ofertą, która jest systematycznie wzbogacana o nowe produkty, których jest aktualnie ponad 160, i dostosowywana do indywidualnych potrzeb klientów. Jest ona skierowana zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm. Oferta ubezpieczeń Warta jest bardzo elastyczna, każdy Klient może sam określić warunki i przedmiot ubezpieczenia, i stworzyć produkt odpowiadający jego indywidualnym potrzebom.

Ubezpieczenia OC w TU Warta

WARTA wyróżnia się na tle konkurencji głównie dzięki możliwości dołączenia dodatkowego ubezpieczenia do typowego ubezpieczenia OC posiadaczy wszystkich pojazdów mechanicznych, których masa całkowita nie przekracza 3,5 tony. Jest to Warta MOTO-ASSISTANCE występujący w czterech wariantach: Standard, Złoty, Złoty+ i Platynowy. Pakiety ubezpieczeń Warta zapewniają dodatkową ochronę w kraju i za granicą oraz gwarantują organizację pomocy 24 godziny na dobę w miejscu zdarzenia. Jest to możliwe za pośrednictwem nowoczesnego systemu szybkiego reagowania.

Ubezpieczenie AC w Warta - nasza opinia

Warta dodaje bezpłatne ubezpieczenia Warta MOTO-ASSISTANCE w opcji Standard do każdego zakupionego OC dla pojazdów mechanicznych poniżej 3,5 tony. Pakiet, po kontakcie z Centrum Alarmowym Warty, gwarantuje nam m.in. otrzymanie bezpłatnej usługi holowania.