UNIQA


Firma powstaa w 1990 roku. Początkowo Spółka funkcjonowała pod nazwą ZUiR POLONIA S.A. W 2001 roku austriacki holding UNIQA Group Austria wiodąca grupa ubezpieczeniowa działająca w Europie środkowej, o silnej orientacji międzynarodowej i dużym potencjale, przejęła większość akcji POLONII. W 2003 roku Spółka zmieniła nazwę na UNIQA Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Dzięki tej przynależnocśi polska Spółka uzyskała dostęp do bogatych doświadczeń, wiedzy i międzynarodowego prestiżu, jaki wypracowała sobie UNIQUA Group Austria.

Ubezpieczenia OC w UNIQA

UNIQA uświadamia Klientowi, że dobre OC gwarantuje mu swobodę podróżowania, piękne widoki, otwarte przestrzenie. Od poziomu zapewnionego bezpieczestwa zależy bezstresowe poruszanie się po drogach i swoboda w pokonywaniu kolejnych kilometrów. W razie wypadku komunikacyjnego UNIQA oferuje sumę gwarancyjną w wysokoci 600 tys. euro, zapewniając tym samym spokojny sen swoim Klientom ubezpieczenia komunikacyjnego.

Ubezpieczenie OC w UNIQA - nasza opinia

Twoje Casco to nowy produkt towarzystwa UNIQA, który pozwala Klientowi decydować o najbardziej dogodnym wariancie ubezpieczenia AC, odpowiadajcym jego potrzebom. Można otrzymać aż do 65% zniżki, ktrej wysokość jest uzależniona od udziału własnego i sumy ubezpieczenia samochodu UNIQA. Dlatego pozytywne opinie o ubezpieczeniach w Uniqa generują ludzie posiadajcy samochody średniej klasy i wartości, którzy nie chcą sobie pozwolić na brak ubezpieczenia AC, a nie potrzebuj penej ochrony i wybierają najbardziej istotne z ich punktu widzenia warianty ubezpieczenia.