InterRisk


InterRisk Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group działa już 17 lat na polskim rynku, początkowo pod nazwą Szkolne Towarzystwo Ubezpieczeniowe STU S.A. W 1997 roku znaczącym akcjonariuszem Spółki został CIGNA Insurance Company – amerykański inwestor. Dzięki tej współpracy, dostępie do wiedzy, doświadczenia oraz konsekwencji w realizacji obranej strategii już w 1998 roku Spółka wypracowała zysk bilansowy, który co roku systematycznie powtarza. W 2006 roku, dzięki pozyskaniu nowego akcjonariusza – Wiener Stadtische Versicherung AG Vienna Insurance Group, Spółka dołączyła do Grupy VIENNA INSURANCE. VIG jest obecnie jednym z największych europejskich koncernów ubezpieczeniowych, którego akcje obecne są na giełdzie wiedeńskiej. InterRisk zajmuje 5. miejsce w sektorze ubezpieczeń majątkowych.

Ubezpieczenia OC w InterRisk

InterRisk stara się zapewnić Klientom obsługę najwyższej jakości i ofertę dopasowaną do ich indywidualnych potrzeb. Ubezpieczenie OC InterRisk może osiągnąć konkurencyjną wysokość składki, dzięki kilkuletniemu stażowi kierowcy, popartemu bezwypadkową jazdą. InterRisk oferuje poza tym szereg innych zniżek dostępnych dla kierowców indywidualnych w taryfie OC, a także możliwość skorzystania z usług Assistance (za dodatkową składką) również w wyniku awarii samochodu.

Ubezpieczenie OC w InterRisk - nasza opinia

Ubezpieczenia OC Interrisk są najbardziej korzystne dla doświadczonych kierowców z kilkuletnim stażem i bezwypadkową jazdą. Mają oni największe szanse na zakup konkurencyjnej cenowo polisy. Pozostali kierowcy polskich dróg w naszej opinii powinni szukać ubezpieczeń w innych towarzystwach, bo często słyszy się opinie, o ofercie ubezpieczeń w InterRisk, że są po prostu drogie.