Hestia


ERGO HESTIA działa na rynku ubezpieczeniowym w Polsce już od ponad 18 lat. Wiodącą spółką Grupy Ergo Hestia jest Sopockie Towarzystwo Ubezpieczeń Ergo Hesta S.A. – plasujące się na drugim miejscu pod względem wysokości zebranej składki ubezpieczeniowej brutto. Jego pozycja cały czas się poprawia i dystans do numeru 1 systematycznie się zmniejsza. O zapewnienie Klientom jak najlepszej obsługi dba 1800 pracowników etatowych, zatrudnionych w centrali Grupy w Sopocie oraz w 41 przedstawicielstwach regionalnych. Misją Ergo Hestii jest zapewnienie Klientom poczucia bezpieczeństwa.

Ubezpieczenia OC w Hestii

HESTIA oferuje ubezpieczenia OC - odpowiedzialności cywilnej, chroniące kierowcę przed finansowymi konsekwencjami szkód, wyrządzonych innym osobom. HESTIA zapewnia Klientowi pełną ochronę i gwarantuje, że wypadek komunikacyjny nie zachwieje stabilności finansowej Klienta.

Ubezpieczenie OC w Hestii - nasza opinia

Innowacyjność HESTII polega na tym, że w razie potrzeby likwidacji szkody z ubezpieczenia, której koszt wynosi do pięciu tysięcy złotych, nie ma obowiązku przeprowadzania oględzin. Odszkodowanie klient otrzymuje na podstawie zgłoszenia telefonicznego lub dokonanego przez Internet. Opinie o OC i AC w Hestii mogą być pozytywne szczególnie od osób, które posiadają auta o niskiej wartości rynkowej i ewentualne szkody nie miały wysokiego udziału procentowego w wartości samochodu.