Benefia


BENEFIA Towarzystwo Ubezpieczeń na życie S.A. Vienna Insurance Group funkcjonowało dawniej pod nazwą Royal Polska Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. Spółka specjalizuje się w indywidualnych ubezpieczeniach na życie oraz Bankassurance, starając się sprostać najbardziej wymagającym życzeniom Klientów. Wysoki kapitał firmy, podniesiony do 216.763.700 złotych wzmacnia wiarygodność finansową Towarzystwa. Stanowi również o potencjale inwestycyjnym firmy, zainteresowaniu akcjonariuszy szybkim jej rozwojem, jest także gwarancją siły i stabilności. Reasekuratorem BENEFII jest Swiss RE - jedna z czołowych, najsilniejszych pod względem finansowym i najstarszych na świecie firm reasekuracyjnych.

Ubezpieczenia OC w Benefii

Firma zawiera z Klientem umowę ubezpieczenia OC Benefia na okres 12 miesięcy. W przypadkach gdy pojazd jest wolnobieżny, historyczny, oddany do komisu, zarejestrowany czasowo lub zarejestrowany za granicą, umowa może być zawarta na okres krótszy, jednak nie mniej niż 30 dni. Ubezpieczenie BENEFII chroni interes majątkowy ubezpieczonego w przypadku, gdy wyrządzi on szkodę swoim pojazdem innym uczestnikom ruchu. OC dotyczy zarówno szkód w majątku, jak i na osobie poszkodowanej. Polisa jest ważna we wszystkich krajach, które są sygnariuszami Wielostronnego Porozumienia Gwarancyjnego.

Ubezpieczenie OC w Benefii - nasza opinia

Nowość w Benefia24.pl to pakiet ubezpieczeń komunikacyjnych eMoto, na który składają się ubezpieczenie OC, AC, NNW dla kierowcy i pasażera oraz Assistance. Pierwszy taki w Polsce, zintegrowany pakiet eMoto, można zakupić przez Internet 24 godziny na dobę, zaoszczędzając tym samym czas i pieniądze. Czytając opinie o Benefii można dojść do wniosku, że są to jedne z najszybszych i zarazem natajńszych OC na rynku.