Bez względu na to co przynosi Ci radość z jazdy
- bezpieczeństwo jest najważniejsze

PZM

Polski Związek Motorowy Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group istnieje na polskim rynku od grudnia 1999 roku. Początkowo akcjonariuszem firmy była Grupa PZM, do której towarzystwo prowadziło działalność przez centralę kierując swoją ofertę do klientów strategicznych Grupy PZM. Wejście w skład akcjonariatu austriackiej grupy finansowej Wiener Stadtische Allgemeine Versicherung AG było przełomowym momentem w historii Spółki. Obecnie tylko 5% akcji Towarzystwa pozostaje własnością spółek związanych z Polskim Związkiem Motorowym. PZM jest stowarzyszeniem zrzeszającym sympatyków motoryzacji w ponad 220 automobilklubach, klubach motorowych oraz turystycznych.Znajdź najtańsze OC i AC spośród ofert 17 towarzystw ubezpieczeniowych:

>> Kalkulator OC PZM <<

Ubezpieczenia OC w PZM

Oferta PZM TU S.A. VIG zawiera ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych. Polisa gwarantuje zabezpieczenie Klienta za szkody spowodowane w związku z ruchem pojazdu. OC PZM chroni odpowiedzialność cywilną kierujących ubezpieczonym pojazdem przed finansowymi skutkami wyrządzonych szkód, bez względu na liczbę poszkodowanych. W przypadku szkód na osobie wartość ubezpieczenia wynosi 1 500 000 euro, a w przypadku szkód w mieniu 300 000 euro.


Ubezpieczenie OC w PZM - nasza opinia

PZM TU gwarantuje likwidację szkody częściowej AC w 14 dni. Klient dzwoni tylko raz, po zgłoszeniu towarzystwo utrzymuje stały kontakt z poszkodowanym, informując go na bieżąco o podejmowanych działaniach i załatwiając za niego wszystkie formalności. PZM tym działaniem zbiera pozytywne opinie o swoich działaniach w trakcie likwidacji szkód. Nasza opinia o ubezpieczeniach PZM jest jak nabardziej na tak.Idź do góry strony